Porady - Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe programów Asseco WAPRO

Analiza i konfiguracja - WF-Analizy

Film prezentuje w jaki sposób zmieniać układ okien, zapamiętywać ich konfigurację oraz jak zapisywać konfigurację analizy użytkownika.

30 marca 2012

Akcyza - WF-Mag

Film prezentuje w jaki sposób w programie konfigurować towary akcyzowe, tworzyć dokumenty akcyzowe oraz generować deklaracje AKC-WW.
23 stycznia 2012

Rozpoczecie pracy - WF-Fakturka

Film prezentuje w jaki sposób rozpocząć pracę z programem WF-Fakturka od konfiguracji danych firmy poprzez tworzenie nowych elementów kartotek.
23 stycznia 2012

Uprawnienia - WF-Mag

Film prezentuje w jaki sposób dodawać do programu użytkowników oraz jak efektywnie zarządzać uprawnieniami programu WF-Mag dla Windows.
23 stycznia 2012

Magazyny numeracja - WF-Mag

Film prezentuje w jaki sposób konfigurować w programie ustawienia magazynów, jak je dodawać oraz jak uruchomić proces synchronizacji magazynów. Dodatkowo w filmie przedstawione są metody konfiguracji numeracji dokumentów.
23 stycznia 2012

Zlecenia produkcyjne - WF-Mag

Film prezentuje w jaki sposób dodać produkt i podać jego definicje a następnie w jaki sposób wygenerować dokument zlecenia produkcyjnego na dany produkt.
23 stycznia 2012

Zamowienia - WF-Mag

Film prezentuje w jaki sposób tworzyć dokumenty zamówień oraz realizować je na dokumenty handlowe lub magazynowe. Film prezentuje zestaw parametrów konfiguracyjnych dotyczący tego modułu programu. Przedstawiony jest także panel stanów zamówień i rezerwacji.
23 stycznia 2012

Wystawianie dokumentu rozchodu - WF-Mag

Film prezentuje w jaki sposób w programie wprowadzić dokument rozchodu, w jaki sposób konfigurować wydruk dokumentu. Prezentowane są również metody fakturowania dokumentów magazynowych oraz w jaki sposób można rozliczać rozrachunki.
23 stycznia 2012

Kartoteka kontrahentow - WF-Mag

Film prezentuje jak w efektywny sposób wykorzystywać kartotekę kontrahentów, jak ich dopisywać do kartoteki. Prezentowane są metody filtrowania i klasyfikowania kontrahentów.
23 stycznia 2012

Kartoteka asortymentu - WF-Mag

Film prezentuje jak w efektywny sposób wykorzystywać kartotekę towarów. W jaki sposób dodawać towary do kartoteki, jak filtrować kartotekę, definiować warunkowe kolorowanie listy i wykorzystywać kategorie asortymentowe.
23 stycznia 2012

12

© GLOBO IT 2011